Kilka słów o mnie

Niezależny publicysta. Aktywista, recenzent działalności osób publicznych mających wpływ na nasze życie.

Demaskator karierowiczów, politycznych cwaniaków, osób nadużywających władzy oraz przestępców w białych rękawiczkach.

Z wykształcenia prawnik:
absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Podziel się z innymi

| |

Przebudzenie Polski

2016-04-01 23:12
Nastał czas niepewności. Niepokój chwyta całą Polskę, gdy rozprzestrzenia się wpływ Kaczego Porządku, na którego czele stoi Beatrice Igła. Świadomi obywatele jednak wiedzą, że złowrogą Juntą kieruje Wielki Wódz Jarosław Kaczorex. Przebłysk nadziei leży w bohaterskich siłach Ruchu Oporu zwanego KMA (Komitetu Wzajemnej Adoracji), w których szeregach znaleźli się niezmordowani wojownicy o prawdę, tacy jak: Mateo Pałowski, Richardo Petruesco i Gregorio Schetineo.

Po rozpadzie Koalicji Trzech, Polska na 8 lat trafiła w ręce miłujących pokój POpaprańców. Jednak schedę po w/w koalicji przejął Kaczy Porządek, który za cel postawił sobie zniszczenie POpapranej Idylli. Przeciwko takiemu obrotowi sprawy zaczął protestować Ruch Oporu zwany Komitetem Wzajemnej Adoracji, który chcę powrotu starego porządku. Czy garstka wojowników o prawdę może sprostać złowrogiej sile Kaczego Porządku?

Do walki z KMA ruszyły zastępy szturmowców Kaczego Porządku. Przerażony tym faktem Mateo Pałowski postanawia prosić o interwencje obce siły w Zewnętrznych Rubieżach. Nadzieją może się okazać zaginiony przywódca miłujących pokój POpaprańców DonaldoTusken.

Mateo Pałowski postanawia sprowadzić legendarnego Mistrza Donaldo Tuskena, by kolejny raz i tym razem raz na zawsze rozprawił się Kaczym Porządkiem. Nikt się jednak nie spodziewa, że Wielki Wódz Kaczorex przygotował śmiercionośną broń, o sile rażenia znacznie większą niż dawna Lepperiada i Giertuchowo. Ta broń to zjednanie rodaków, a jej kluczowym elementem jest realizacja obietnicy przedwyborczej 500+.

Zrozpaczony Mateo Pałowski próbuje zdyskredytować ów śmiercionośny projekt. W jego szeregach natomiast dochodzi do niespodziewanego rozłamu. To ten, który miał przywrócić równowagę mocy - Richardo Petruesco zaczyna głośno mówić o woli pojednania z Kaczym Porządkiem. Ten, który był upatrywany na Wybrańca, ten który miał zniszczyć Kaczorexa, może się do niego przyłączyć, bo zaczyna mówić o woli kompromisu.

Dowódca KMA nie daje za wygraną i co weekend organizuje akcje sabotujące projekt odnowy kraju. Jednak coraz głośniej mówi o tym, że jego życie jest zagrożone. Nic dziwnego, ponieważ do walki z Mateo Pałowskim, Wielki Wódz Kaczorex wybrał swojego wiernego dupoliza Jac Kur Sko. Ten wykorzystując wszelkie powierzone mu narzędzia postanawia zniszczyć obraz Pałowskiego w oczach rodaków.

Nastał dzień 1 kwietnia 2016 roku. Największa broń Kaczego Porządku oddała pierwsze strzały obsypujące Polaków pieniędzmi na ich pociechy. Tego nie mógł zatrzymać nawet Gregorio Schetino, który musiał usystematyzować szeregi swojego skrzydła Ruchu Oporu. Wielu wojowników Gregoria opuściło szeregi jego ekipy, a sam Gregorio nie pochwala poszukiwania pomocy u Mistrza Donaldo Tuskena. Wszystko wskazuje na to, że Mateo Pałowski będzie w swojej misji całkowicie osamotniony.

Niezłomny lider KMA dopiął po części swego i zyskał poparcie obcych sił. Teraz pozostaje mu przywrócić do czynnej służby w Ruchu Oporu dawnego mistrza strażników pokoju Donalda Tuskena. Czy dołączy on w 2017 roku do walki razem z KMA i czy Kaczy Porządek zostanie pokonany? Tego dowiemy się w kolejnym epizodzie ;)

Chyba nie muszę mówić, że niniejsze sprawozdanie sytuacji w kraju ma charakter tekstu sprzed roku, pisanego tego samego dnia ;) To już chyba będzie taka nowa świecka tradycja ;)
Dodam, że inspiracją do napisania dzisiejszego art. było oczywiście "Przebudzenie Mocy". Zapraszam do ponownej analizy (z dystansem) - komentarze dzisiaj są zbędne, bo chyba nie ma co komentować, ale zgodnie z tradycją ich nie wyłączam, więc i nie zabraniam komentowania ;)

Komentarze

otoja @ 5.172.235.*

wysłany: 2016-04-02 08:06

Dobry humor panu dopisuje .Ale trzeźwo myślący obywatele czują że nadchodzi wielki krach .
Szaleńcy u władzy ,skarbiec pusty ,inkwizycja zaczyna zaczyna polowania na czarowników.
"http://wpolityce.pl/polityka/148755-jaka-piekna-katastrofa-jezeli-spelni-sie-ta-wrozba-to-nam-wszystkim-biad"

ni do @ 83.10.23.*

wysłany: 2016-04-02 09:40

śmichu ,ni do chichu.Don Obamato pyta ,a organy odpowiadają.Bo maja argumenty.Durnowatych znowu ograł mistrz ,zapraszając na rozmowy.

Rick @ 83.7.238.*

wysłany: 2016-04-02 10:13

Jeśli to ma być dowcipne, to to jest dowcip "amerykanski"(Tortem w twarz i się śmiejemy). Może jednak lepiej "wysilać" się na poważnie ???

bumcyk @ 83.26.37.*

wysłany: 2016-04-02 11:07

Dużo lepsze niż młody Szczur, znaczy Stuhr.

mieszkaniec stolicy @ 79.98.148.*

wysłany: 2016-04-02 16:47

do "otoja" - to, że nadchodzi krach, wiedzieli już Popaprańcy, więc "na żywca" już kradli, co popadnie(zresztą sami się do tego przyznali przy "ośmiorniczkach), a teraz trzęsą tyłkami, bo mogą trafić za kratki. I to jest realne, bo przecież jak coś ukradłeś, to za to odpowiesz - przecież to logiczne.
Kraj potrzebuje zmiany(WSTRZĄSU) i mam nadzieję, że tak będzie!!!

nemo @ 78.88.136.*

wysłany: 2016-04-03 17:44

Ciekawych rzeczy można dowiedzieć się w internecie o stosunkach panujących w mediach tzw. mętnego ścieku.

Na blogu redaktora Bobera, na portalu WP, znalazł gościnne miejsce artykuł opisujący w detalach, jak to Lis doił TVP przez ostatnie osiem lat. A w zasadzie ile płaciliśmy za umowę o "dzieło" zawartą przez nią z "pluszaczkiem", a jakie to było dzieło, to każdy widział i pewnie długo popamięta.

Najciekawsze w tym nie są jednak szczegóły tego, jak cwaniak dogadał się z cynikiem, bo o tym z grubsza wiedzieliśmy, ale to, że zanim artykuł trafił na blog Bobera, to wcześniej został odrzucony przez cztery redakcje, określone, jako nie prawicowe.
Każda z nich uznała, że Lisa należy traktować, jak nieboszczyka - jeżeli już, to dobrze, albo wcale.
I tak to Lis okazał się być truchłem dla g.wartej i wyznawców.

Ale skoro jego kolesie traktują go, jak truchło. to może niech i prawa strona potraktuje go podobnie. Jak trumna, to niech będzie trumna i grobowe milczenie.

Miracle @ 5.173.76.*

wysłany: 2016-04-03 23:51

Z dystansem do polskiej polityki. Tak trzymać ! Z tego lepiej się śmiać niż później płakać, a przecież niezależnie co się dzieje życie trwa nadal :-)

Lex @ 78.88.144.*

wysłany: 2016-04-04 09:04

I jak widać można się z tego wszystkiego śmiać zachowując dystans i kulturę w ośmieszaniu... tak w nawiązaniu do wcześniejszego wpisu o kulturze (około)politycznej.

Z Cienia @ 92.40.248.*

wysłany: 2016-04-04 19:26

Wiem , że to dobra zmiana i ten temat :) jest W 10- tkę .;) pozdrawiam .

:) @ 188.29.164.*

wysłany: 2016-04-06 22:17

Więcej , warte słowo , jak pieniadze :)

Napijesz się Pan kawy @ 188.29.164.*

wysłany: 2016-04-07 00:45

Niech Pan tan Nie , Idzie , bo , Pana zniszczÀ

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2016-04-07 19:09

„ Kulturalny inaczej „ czyli Pan PK, który „ do bulu „ eksploatuje zasadę : „ nie mam nic do powiedzenia , dlatego mogę to nic napisać na swoim blogu „ „ raczył :
…Chamskie i durne wpisy Widza usunąłem, ale przysłowie polskie (mocno patriotyczno-tradycyjne) stanowi, że głośna krowa mało mleka daje. Do Widza jak ulał.
A do Pana PK pasuje inne , Sztaudyngera :
„ Ludzie ma¬li nie cier¬pią swo¬jej skali „
A oto one , „ chamskie „ i …durne …
Jeżeli takie są , to dziw , że kto jak kto , ale Pan PK …nie zrozumiał swojego języka ?

Tylko kilka przykładów „ obiektywnego „ „ obiektywizmu ”.

Nie znajdziecie ich niestety w „ obiektywnych „ : GW, TVN , Newsweeku ani Polityce .
Ich obiektywna „ prawda „ jest taka „ inaczej obiektywna „.
Ale to Panu PK nie przeszkadza a nawet odpowiada …
Nie przeszkadza także „ przywódcom „ UE , którzy dziarsko walczą z PiS , ale na poniższe „ drobiazgi „ oraz walkę z nielegalną imigracją i terroryzmem czasu i ochoty nie mają !

http://wpolityce.pl/polityka/287620-berlin-wypowiada-warszawie-cicha-wojne-se-w-niemieckim-msz-ucza-dziennikarzy-jak-szkalowac-polske


http://wpolityce.pl/swiat/287893-tak-niemcy-ukrywali-prawde-o-napasciach-w-kolonii-minister-naciskal-na-usuniecie-slowa-gwalt-z-policyjnych-raportow


http://wpolityce.pl/polityka/287626-wirtschaftswoche-autorytarny-kurs-nowego-polskiego-rzadu-zagrozi-interesom-gospodarczym-niemiec-jesli-go-nie-zatrzymamy

A może ich też czeka „ichnia „ „ dobra zmiana „ ???

http://wiadomosci.onet.pl/prasa/gleboka-wasn/78t0f4

„ Wścieklizna „ ???
…doradcy prof. Zybertowicza w "Rzeczpospolitej" gdzie był uprzejmy nazwać rządzących obozem patriotycznym, tym samym pozostałym patriotyzmu odmawiając (to pewnie w ramach budowania tej zgody narodowej).

Ale co i w ramach czego w takim razie budował Donald T., i co , i komu imputował ?
…” polskość to nienormalność „ !
Normalny był wtedy , czy tylko „ nieuprzejmy” ???

PS. Kto Pana „ pokarał „, ze Pan pisze „ POKARZCIE „ , zamiast „ POKAŻCIE „ ???

Tak więc szanowni Panowie Radni z patriotycznego obozu biało-czerwonego dobrej zmiany pokarzcie, że potraficie cokolwiek załatwić. Bo tylko narzekanie, że ci niepatrioci są fatalni ludności nic nie daje.
Wysłane 14,38

… Ewa Kopacz gościła w Poranku TVP Info. Rozmowa dotyczyła najnowszych ustaleń „Gazety Polskiej” dotyczących katastrofy smoleńskiej. Była premier tłumaczyła się z tego, że w trumnach znajdowały się ciała innych ofiar. Oceniła, że władze „robiły swoją robotę najlepiej, jak potrafiły”. W telewizji huczy od plotek na temat tego jak to zdenerwowało Kopacz. Jak dowiedział się portal niezalezna.pl. - Była premier po zakończeniu rozmowy powiedziała: „Gdybym wiedziała, że program będzie o tym, to bym nie przyszła".

A to też propaganda ?
Czyja ?
Gdyby wiedziała ….

załamka @ 94.254.243.*

wysłany: 2016-04-08 19:47

Ja pierdo... Widz chłopie, Ty masz jakąś manie prześladowczą na punkcie Kucharskiego. Nie ważne jaki temat na blogu, to Ty swoje. Jak nakręcony. To, że Duch Gór i jego wszelkie wcielenia niezależnie od tematu pisze zawsze jakieś bzdury to się każdy przyzwyczaił, ale Ty ze swoim zacięciem na Kucharskiego niczym się już od niego nie różnisz. Masakra jakaś.

soclib @ 37.152.18.*

wysłany: 2016-04-09 07:14

"PAŃSTWO WYZNANIOWE MOŻE POWSTAĆ TYLKO NA FUNDAMENTACH GŁUPOTY I CIEMNOTY JEGO OBYWATELI"
Takim właśnie przedstawicielem jest +Widz+.I nie tylko .

Szaleńczy obłęd trwa i rozrasta się ,apogeum osiągnie gdzieś w okolicach Wieliczki oby w czasie tego uniesienia nie odlecieli w Kosmos.

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2016-04-09 09:47

Szanowna /y/ załamka @ 94.254.243.*
Piszę tutaj , bo u mojego ulubionego Pana PK jestem jednocześnie zaczepiany i cenzurowany .
A z tym Twoim : „Ja pierdo... „ , to życzę powodzenia , bo udane życie seksualne jest w życiu ważne !

soclib @ 37.152.18.*Nie powiem nawet pies cię je*ał
Bo to mezalians byłby dla psa"

soclib @ 37.152.18.*

wysłany: 2016-04-09 10:00

Widz idź przed dom poszukaj dobrego betonowego słupa i się j...j

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2016-04-09 10:39

soclib @ 37.152.18.*

De.bil

soclib @ 5.172.238.*

wysłany: 2016-04-10 15:57

Widzu ,widzu DLACZEGO nie w jeleniej .;Cud eucharystyczny w Legnicy? – komunikat biskupa diecezji legnickiej .
Będzie cud jak przestaniesz zaśmiecać fora.

3 minuty wytrzymałem oglądając uroczystości w W-wie tylko żegnanie ,góra bok amen.POGAŃSTWO w najczystszej postaci. Przeciez ONI ani w Boga Wszechmogącego nie wierzą ani w w to że tutka wybuchła .

Dziś na Sudecjiej BMW też "wybuchło" aż silnik wypadł. postawić pomnik.

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2016-04-10 20:18

soclib @ 5.172.238.*

Cud to prawdziwy może być / chociaż myślę , że wątpię / , jak IQ socliba >1 będzie ???

soclib @ 5.172.236.*

wysłany: 2016-04-11 20:25

Niech ci będzie 1 ,tylko że uczciwości mi nie zabierzesz .
W twoją prawdomówność i uczciwość ,moralność, o uczynność wątpię .

soclib @ 5.172.236.*

wysłany: 2016-04-11 20:31

Do katoWidza>>>Jak się odniesiesz do tej wieści ? Przecież to WASZA opcja;http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19902332,najwiekszy-seksualny-skandalista-kosciola-poprowadzi-msze-na.html#MTstream.

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2016-04-12 07:44

soclib @ 5.172.236.*

Jeśli to nie jest tzw. fakt medialny , to jestem przeciw .
A co na to , redaktor naczelny „ Faktów i Mitów „, Roman Kotliński ?
Nie macie kontaktu ?
Nie może komentować ?
Dlaczegóż to ?

soclib @ 5.172.236.*

wysłany: 2016-04-12 08:27

Przeciez Fakty i Mity pierwsze opisały skłonności Petza,
Tak piszemy do aresztu aby wiedział że opusciliśmy Go .
Następny news;
wczoraj 18:47
Odnowiony kajak Jana Pawła II relikwią. Można go oglądać w Warszawie
Obserwuj7593

W Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie można oglądać "Tłustego Bąka" - odrestaurowany kajak Jana Pawła II. Został odnowiony, ale udało się zachować oryginalne elementy - w tym właśnie rysunek tłustego bąka. - Prace trwały kilka miesięcy. Udało nam się usunąć starą olejną farbę zabezpieczającą tak, by zachować oryginalne pieczątki - powiedział Michał Migal ze stoczni jachtowej Migal Marine.

Kajak został uznany przez Kościół za relikwię trzeciego stopnia.

Teraz będą poszukiwać bąka po grochówce.

Poczekaj na wiadomości po ŚDM ile dziewic zaciąży ilu będzie ćpunów.Amen

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2016-04-12 12:10

Naprawdę ostatni raz odpowiadam ci , soclibie .
Napiszę w stylu podobnym i argumentacją podobną do Twojej / czyli bez !, /które są wprost proporcjonalne do stopnia twojej zapiekłej nienawiści do KK .
Stopień twojej subtelności , wprost proporcjonalnej do osobistego IQ , wyraża się w „ dowcipie „ :
„ Teraz będą poszukiwać bąka po grochówce.
Poczekaj na wiadomości po ŚDM ile dziewic zaciąży ilu będzie ćpunów.Amen „

To ja w twoim stylu ,” cobyś „ zrozumiał !

Bąk po grochówce znaleziony w necie , pisze pod Nickiem soclib @ 5.172.236.*

Jestem o twoje dziewictwo umysłowe, nieskażone żadną myślą spokojny !

Nigdy ci nie zaciąży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to „nara „

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2016-04-15 07:12

Z góry przepraszam Gospodarza i Uczestników tego bloga , że nie na temat , ale na blogu Pana PK – cenzura .
Sekwencja tzw . dyskusji u niego wygląda następująco „:
Zaczepka , prowokacja , nazwijmy ją uprzejmie , „ intelektualna „ z jego strony , ilość i jakość argumentów z jego strony w pobliżu zera , wynikająca z tego faktu jego frustracja i agresja , wyrażona w niewielu niezbyt wyszukanych inwektywach i supozycjach a na koniec – cenzura !
Wot , takoj nastojaszczij bojec o demokrację i wolność słowa !
Jego słowa !!!
Dlatego tutaj inkryminowany a niepublikowany , mimo dwukrotnych prób , tekst :
No jeszcze raz …czyli po raz drugi …
Najpierw sam Pan prowokuje , zadając debilne pytanie , „ wsparte następnie apelem o „ zachowanie spokoju zmarłych „ a następnie , nie tylko ignoruje Pan moje pytania , ale jeszcze reaguje nadmierną agresją .
Nie jestem duchem świętym , żeby z góry wiedzieć , że mógł , powtarzam, mógł Pan być w ekipie telewizyjnej .
Ja mógłbym , na przykład twierdzić , że byłem na miejscu wielu katastrof lotniczych i Pan by z całą pewnością przyjął to za pewnik ?
Zakładałam, że Pan tam był i.. / zakładam , że ekipa TV została wpuszczona i pozwolono kręcić zdjęcia /, to chyba nie chce Pan powiedzieć , że nie prowadzono badań , bo wystarczyło , że Pan to widział i wystosował Pan apel o …zachowanie spokoju zmarłych .
Czy to chce Pan powiedzieć ?
Dlaczego ja mam odpowiedzieć wprost i poważnie , na Pana , jak ja z kolei uważam , tendencyjne , prowokacyjne i coś sugerujące Ziobrze „ pytania „ ???
Był Pan prokuratorem oprócz tej TV ???
Głupie i napastliwe , moim zdaniem pytania !
Dlaczego , mimo iż prosiłem o : Proszę o rzetelne odpowiedzi , nie uniki w postaci następnych pytań !!!
… Pan nie odpowiedział na żadne , tylko bezczelnie : / PK / : A na pytanie podstawowe nadal brak odpowiedzi, bo pewnie jej nie było w "przekazach dnia". Cóż za opóźnienie i kłopot dla podobnych Panu tub propagandowych.
A co w takim razie z odpowiedzią na moje 4 / CZTERY !/ pytania szanowny MEGAFONIE PROPAGANDOWY ???
CO Z WASZYMI PRZEKAZAMI DNIA , TYGODNIA ITD.. …
20,46

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2016-04-17 16:03

Do : PK @ 159.205.91.*
Oto część tekstu ocenzurowanego przez Pana PK .
Ocenzurował , co mu nie przeszkodziło / taki jego „ demokratyczny standard „ / zjadliwie i coś sugerująco skomentować !!!
A oto , co wg Pana PK miałoby szkodzić „ zdrowiu „ czytelników .
Jemu najwyraźniej zaszkodziło , skoro to ocenzurował !!!:)
… ciąg dalszy ocenzurowanego wpisu …
Myśli Pan , ze takie „ kity „ o należnej z Pana nadania , renomie „ ciemny lud kupi „.
Już nie kupi , musi Pan liczyć jeno na „ światłe „ lemingi .
„ Ciemny lud „ już nie ufa bezgranicznie nawet tak renomowanym bezdyskusyjnie firmom , jak Volkswagen , o czym świadczą kłopoty, nie tylko z amerykańskimi sądami , tego renomowanego koncernu .
Przecież to niemożliwe , żeby niemiecki koncern oszukiwał , renomowany taki !!!
Czyżby znalazł się jakiś amerykański niedowiarek , taki ichni „ Kurski „ i …
A może to bezczelna prowokacja amerykańskiego oddziału PiS .
PS . Na odpowiedź specjalnie nie czekam , bo wiem jak to jest ze ścian…UPSS …z Panem .
Milutkiego dnia :)
2016-04-16 godz. 19,08 i
2016-04-17 godz. 09:42

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2016-04-17 16:18

No i sama, „ najprawdziwsza „ „ prawda „ Pana PK się nie obroniła :):):)
Chyba jest taaaaka słabowita i tylko Pana PK , bo nie raczył puścić nic z mojego komentarza !
Poza „ pryncypialną odmową „ i namawianiem mnie do prowadzenia bloga !
Panie PK , ja nie mam zamiaru zabierać ludziom czasu i usiłowac ludziom robić wodę z mózgu , jak Pan to usiłuje !!!
Nie wystarczy Panu , ze uszczęśliwi Pan swoimi , jak to Pan lubi nazywać „ głębokimi przemyśleniami „ żonę i …psa ???

Zacznę od „ głębokiego „ Pana „ przemyślenia „ :
Swoim PiSowskim zwyczajem nie jest Pan łaskaw odpowiedzieć na proste pytania tylko opowiada o "wuju - dobra rada".
Drogi Panie, przestań Pan pouczać, a zamij się myśleniem.
To drugie zdanie , to doskonale pasuje do Pana !!!
To nie ja prowadzę bloga , nie ja wybieram tematy , nie ja , zupełnie niesprowokowany , agresywnie wobec jednej strony sporu je przedstawiam .
Ja tylko reaguję , chociaż na myślenie u Pana nie liczę a przynajmniej na jej ujawnienie !
Służba nie drużba , szanowny MEGAFONIE PROPAGANDY !!!
Tylko artyzmu w tej propagandzie mało , jest tępa prymitywna i do takich odbiorców – lemingów kierowana
Swoim PO-wskim , to na jakie pytanie Pan odpowiedział .
Tylko „ obiektywna ‘ „ teza „ o „ oblężonej wieży „.
Istotnie , działacie, wy , cała tzw opozycja , aby ją stworzyć w realu i …umacniać !
Czy po dojściu PO do władzy , były histeryczne brednie o „ faszyzmie na łamach zaprzyjaźnionych Die Welt i NYT ?
Czy jakiś groteskowy alimenciarz wyprowadzał ludzi na ulice w celu „ obrony demokracji „, przed PO ???
Czy zagrożeni utratą koryta europosłowie PiS próbowali choćby wprowadzać tematy „ obrony demokracji „ przed PO na forum UE ???
Czyżby nie było wściekłego ataku , na legalnie i demokratycznie wybrane władze RPi czy nie muszą się bronić ???
A co Pan proponuje ???
Poddanie się obowiązującej obecnie , podkreślam , OBECNIE , politpoprawności europejskiej .
Nic to dla Pana , że Multi – Kulti to porażka , że zaproszenie przez Merkel , bez żadnych warunków , nieograniczonej ilości imigrantów islamskich to samobójstwo , nic to , że terroryzm , kryzys strefy euro , możliwy BREXIT , kryzys Schengen , tocząca się niewypowiedziana wojna na Krymie , agresywna polityka Putina razem z prowokacjami , itd. itp.,
Unia ciężko pracuje nad nowymi regulacjami w sprawie nowych norm dopuszczalnej krzywizny banana oraz przepisów dotyczących bezpiecznych , europejskich a co !, przepisów użytkowania drabin , przystawnych osobno i w innych przepisach , drabin dostawnych ..
Nie ma nawet czasu na podjęcie OSTREJ uchwały potępiającej OSTRO – terroryzm !!!
Nic to , że zwolennicy dżihadu , są kierowcami urzędników UE , nic to , ze w armiach i policjach państw zachodnich , zwolennicy dżihadu się szkolą a nawet pełnią wysokie funkcje / o czym alarmuje niemiecki kontrwywiad !/ .
Oni w razie czego , wyrażą głębokie zaniepokojenie , ból i pójdą w solidarnym z ofiarami w marszu milczenia .
Podobnie , jak zindoktrynowane , zidiociałe do tego stopnia społeczeństwa , że tłumaczą światu / i sobie chyba też / , że to nie islamiści gwałcili , tylko mężczyźni i to chyba dlatego są terrorystami , bo nikt tych terrorystów nie „ przytulił „
A Unia ma sukces , wydała z siebie uchwałę popierającą interes PO i osobiście Rzeplińskiego
Takie Pyrrusowe zwycięstwo , bo przekonała mniejsze kraje UE / Słowacja , Czechy , Węgry / , że swoje interesy musi wiązać z Putinem , bo w Europie liczą się tylko interesy możnych i tych największych .
Czy jest Pan przekonany ,że Europa to sami przyjaciele Polski i jak będziemy wykonywać posłusznie jej wszelkie decyzje w czyimś interesie to nam to cokolwiek zapewni .
Nawet pomijając Portugalczyków czy Hiszpanów , dla których nasze problemy są egzotyczne , to Rurociąg , wg Sikorskiego Radka , Ribbentrop – Mołotow , zwany też Nordstream a projektowany Nordstream II , jako wspólne przedsięwzięcie Rosji i Niemiec .
Tak , to jakiś biznes , oby tylko gospodarczy !
A opór Niemiec wobec propozycji wzmocnienia wschodniej flanki NATO ???
PS . Jeżeli Pan uważa , że wasza i Pana „ prawda” jest taka prawdziwa , to dlaczego Pan cenzuruje całość i część wpisów .
Pan sobie dezawuuje każdy przejaw działalności PiS –u , natomiast zakwestionowanie Pana „ renomowanych „ autorytetów , musi być cenzurowane .” w trosce o zdrowie czytających „ .
Dlaczego , nie potrafią się obronić same ???
Czy wspomnienie o aferze Volkswagena , firmy renomowanej a jednak przyłapanej na oszustwie , to godzenie w zdrowie czytelnika ?
A Pana , cenzurowanie , tego , jednak FAKTU , to zdrowie czytelnika polepsza ???
Czy nic Panu nie mówi , ze to właśnie „ wciskanie ludziom „ ciemnoty ‘ przez dotychczas dominujące w Europie siły lewicowe , niesprawność Unii w każdym aspekcie działania , buta jej urzędników, powoduje powstanie takich sił , jak Front Narodowy we Francji czy AfG czy PEGIDY w Niemczech .
Dlaczego powstali i się umacniają ???

rozmodlony @ 188.146.129.*

wysłany: 2016-04-18 23:42

Tak, ten PK to blagier i propagandysta. Chciałbym widzieć jak nie zapłaci za wode. Komornika mu naślą.

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: